Ogłoszenia

Categorized as: Przetarg

Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w kwietniu 2022 r.

Kierownik Targowiska Miejskiego w Białymstoku informuje, że na podstawie Uchwały Zarządu Przedsiębiorstwa Usługowo – Handlowo – Produkcyjnego „LECH” Spółka z o.o. nr 1/2020 z dnia 05 czerwca 2020 r., wolne działki na Targowisku Miejskim w Białymstoku będą udostępniane Poddzierżawcom w drodze przetargu. Uchwała Zarządu oraz Zasady udostępniania na podstawie przetargu wolnych działek (stoisk, boksów) znajduje … Continue Reading Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w kwietniu 2022 r.

Categorized as: Przetarg

Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w marcu 2022 r.

Kierownik Targowiska Miejskiego w Białymstoku informuje, że na podstawie Uchwały Zarządu Przedsiębiorstwa Usługowo – Handlowo – Produkcyjnego „LECH” Spółka z o.o. nr 1/2020 z dnia 05 czerwca 2020 r., wolne działki na Targowisku Miejskim w Białymstoku będą udostępniane Poddzierżawcom w drodze przetargu. Uchwała Zarządu oraz Zasady udostępniania na podstawie przetargu wolnych działek (stoisk, boksów) znajduje … Continue Reading Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w marcu 2022 r.

Categorized as: Przetarg

Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w lutym 2022 r.

Kierownik Targowiska Miejskiego w Białymstoku informuje, że na podstawie Uchwały Zarządu Przedsiębiorstwa Usługowo – Handlowo – Produkcyjnego „LECH” Spółka z o.o. nr 1/2020 z dnia 05 czerwca 2020 r., wolne działki na Targowisku Miejskim w Białymstoku będą udostępniane Poddzierżawcom w drodze przetargu. Uchwała Zarządu oraz Zasady udostępniania na podstawie przetargu wolnych działek (stoisk, boksów) znajduje … Continue Reading Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w lutym 2022 r.

Categorized as: Przetarg

Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w styczniu 2022 r.

Kierownik Targowiska Miejskiego w Białymstoku informuje, że na podstawie Uchwały Zarządu Przedsiębiorstwa Usługowo – Handlowo – Produkcyjnego „LECH” Spółka z o.o. nr 1/2020 z dnia 05 czerwca 2020 r., wolne działki na Targowisku Miejskim w Białymstoku będą udostępniane Poddzierżawcom w drodze przetargu. Uchwała Zarządu oraz Zasady udostępniania na podstawie przetargu wolnych działek (stoisk, boksów) znajduje … Continue Reading Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w styczniu 2022 r.

Categorized as: Przetarg

Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w grudniu 2021 r.

Kierownik Targowiska Miejskiego w Białymstoku informuje, że na podstawie Uchwały Zarządu Przedsiębiorstwa Usługowo – Handlowo – Produkcyjnego „LECH” Spółka z o.o. nr 1/2020 z dnia 05 czerwca 2020 r., wolne działki na Targowisku Miejskim w Białymstoku będą udostępniane Poddzierżawcom w drodze przetargu. Uchwała Zarządu oraz Zasady udostępniania na podstawie przetargu wolnych działek (stoisk, boksów) znajduje … Continue Reading Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w grudniu 2021 r.

Categorized as: Przetarg

Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w listopadzie 2021 r.

Zapraszamy do przetargu na wolne działki (stoiska, boksy) na Targowisku Miejskim Kawaleryjska. Kierownik Targowiska Miejskiego w Białymstoku informuje, że na podstawie Uchwały Zarządu Przedsiębiorstwa Usługowo – Handlowo – Produkcyjnego „LECH” Spółka z o.o. nr 1/2020 z dnia 05 czerwca 2020 r., wolne działki na Targowisku Miejskim w Białymstoku będą udostępniane Poddzierżawcom w drodze przetargu. Uchwała … Continue Reading Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w listopadzie 2021 r.

Categorized as: Przetarg

Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w październiku 2021 r.

Kierownik Targowiska Miejskiego w Białymstoku informuje, że na podstawie Uchwały Zarządu Przedsiębiorstwa Usługowo – Handlowo – Produkcyjnego „LECH” Spółka z o.o. nr 1/2020 z dnia 05 czerwca 2020 r., wolne działki na Targowisku Miejskim w Białymstoku będą udostępniane Poddzierżawcom w drodze przetargu. Kontakt telefoniczny pod nr 85 742-18-89. Kierownik Targowiska Miejskiego w Białymstoku informuje, że … Continue Reading Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w październiku 2021 r.

Categorized as: Przetarg

Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku we wrześniu 2021 r.

Usługowo – Handlowo – Produkcyjnego „LECH” Spółka z o.o. nr 1/2020 z dnia 05 czerwca 2020 r., wolne działki na Targowisku Miejskim w Białymstoku będą udostępniane Poddzierżawcom w drodze przetargu. Kontakt telefoniczny pod nr 85 742-18-89. Kierownik Targowiska Miejskiego w Białymstoku informuje, że na podstawie Uchwały Zarządu Przedsiębiorstwa Usługowo – Handlowo – Produkcyjnego „LECH” Spółka … Continue Reading Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku we wrześniu 2021 r.

Categorized as: Przetarg

Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w sierpniu 2021 r.

Kierownik Targowiska Miejskiego w Białymstoku informuje, że na podstawie Uchwały Zarządu Przedsiębiorstwa Usługowo – Handlowo – Produkcyjnego „LECH” Spółka z o.o. nr 1/2020 z dnia 05 czerwca 2020 r., wolne działki na Targowisku Miejskim w Białymstoku będą udostępniane Poddzierżawcom w drodze przetargu. Kontakt telefoniczny pod nr 85 742-18-89. Kierownik Targowiska Miejskiego w Białymstoku informuje, że … Continue Reading Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w sierpniu 2021 r.

Categorized as: Przetarg

Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w lipcu 2021 r.

Kierownik Targowiska Miejskiego w Białymstoku informuje, że na podstawie Uchwały Zarządu Przedsiębiorstwa Usługowo – Handlowo – Produkcyjnego „LECH” Spółka z o.o. nr 1/2020 z dnia 05 czerwca 2020 r., wolne działki na Targowisku Miejskim w Białymstoku będą udostępniane Poddzierżawcom w drodze przetargu. Kontakt telefoniczny pod nr 85 742-18-89.   Kierownik Targowiska Miejskiego w Białymstoku informuje, … Continue Reading Wykaz wolnych działek do przetargu na Targowisku w lipcu 2021 r.